Candlebox Son Stüdyo Albümü “The Long Goodbye”ı Paylaştı

Candlebox son stüdyo albümleri “The Long Goodbye”ı yayımladı.

Grubun solisti Kevin Martin yaptığı basın açıklamasında “Adam, BJ, Brian, Island ve ben herkesin bu albümü dinlemesi için çok heyecanlıyız” diyor.

Kendimizi yaratıcı bir şekilde kalbimizin ve ruhumuzun izin verdiği kadar zorladık ve inanılmaz derecede heyecan ve gurur duyduğumuz bir şey yarattık. Candlebox’ın uzun ve şanlı kariyerinin son bölümü olan The Long Goodbye’ı tüm dünyanın dinlemesi için sabırsızlanıyoruz. Son bir albüm ve son bir turne ile 30 yıllık rock ‘n’ roll kariyerimizi güzel bir fiyonkla tamamlayacağız.”

Yayını öncesi Mona’dan Nick Brown’ın yer aldığı “What Do You Need” single’ı paylaşılan albüm Seattlelı grubun sekizinci albümü oluyor ve 3 Doors Down ile çıktıkları turne sırasında dinleyiciyle buluşuyor.

Bunula birlikte önümüzdeki ay Candlebox’ın ilk üç albümünin Rhino Records tarafından The Maverick Years başlıklı bir box set olarak yeniden yayımlanacağı da duyuruldu.

Grubun kendi adını taşıyan ilk albümü 1993’te yayımlanmıştı. Albümden “Change”, “You”, “Far Behind” ve “Cover Me” gibi dört başarılı single çıkmış, “Far Behind” listelerde ilk 20’ye girerken, albüm dörtlü platin sertifikasıyla ödüllendirilmişti. Sonraki albüm 1995 tarihli “Lucy” altın olarak sertifikalandırılırken bunu üç yıl sonra gelen “Happy Pills” izlemişti.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Candlebox, photo by Graham Fielder

tr_TRTurkish