Can Ozan’dan Zamansız Şarkı, Bir Selami Şahin Yorumu ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’ Yayında

Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin’e saygı niteliğinde hazırlanan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, birbirinden iddialı sanatçılar eşliğinde dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.

Yeni nesil müzik kuşağının başarılı yıldızlarından Can Ozan, Selami Şahin’in popüler bestelerinden ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’ ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. 

Albümün sürpriz şarkılarından biri olarak dikkat çeken ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’, Can Ozan’ın farklı yorumu ve Buğra Ortakçı, Canberk Cebecioğlu düzenlemesiyle bambaşka bir boyuta ulaşıyor.

Selami Şahin’in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan ‘’Selami Şahin Şarkıları 2’’ albümü, Gökhan Türkmen ve Can Ozan’ın ardından Göksel, KÖFN ve Ceylan Ertem gibi birbirinden güçlü on farklı sürpriz sanatçıyı bir araya getiriyor.

Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.

Can Ozan’ın yeniden yorumladığı ‘’Gözler Kalbin Aynasıdır’’, 8 Mart Cuma gününden itibaren Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish