Büyümeyen Çocuklar Aşkı Nasıl Arar?

Çizgi karakterler ve süper kahramanlar hala yetişkinlerin büyük bir kısmının hayatında önemli yer tutuyor. Özellikle animasyon dünyasındaki olağanüstü gelişmeler ve çizgi karakterlerin birbiri ardına beyazperdede boy göstermesi de bu çılgınlığı en üst noktaya taşıyor.

Buraya kadar her şey normal aslında. Ama çizgiyi çok yukarılara taşıyanlar, fanatizmin boyutlarını bile yerinden oynatan girişimlerde bulunanlar da yok değil.

disneypark

Yakın zamanda Amerika’da açılan bir web sitesi de buna örnek teşkil ediyor. Disney karakterlerine tutkuyla bağlı bir adam, kendisi gibi takıntılı insanlar için bir tanışma sitesi kurdu.

MouseMingle.com aşkı arayan bekâr Disney hayranları için özel olarak tasarlandı.

Site 1 Aralık’ta duyuruldu ve ana sayfasından şu şekilde merhaba dedi;

“Mickey ya da Minnie’ni bul.. mousemingle.com .. Disney’e âşık ve ilişkilerinde aynı büyüyü isteyen insanların bağlantı yeri.”

Disney-engaged

Los Angeles Magazin’e konuşan sitenin yaratıcısı David Tavres, Disney hayranı kadınları bulmakta ne kadar zorluklar yaşadığından bahsediyor ve kendi gibi olanları düşünerek çareyi bu siteyi açmakta bulduğunu söylüyor.

Bu kadar büyük bir hizmet bedava olacak değildi tabii ki! Sitede gezmek serbest ama üye olmak paralı. Bunun için 12.55 dolar ödemek gerekiyor, 55 de Disney ilk parkının açılışı olan 1955 senesini işaret ediyor.

Çoğu Disney parklarında çekilmiş pozlardan oluşan fotoğraflar arasında gezerek siteye fotoğraflarını yüklemiş bir sürü MouseMinglers’la karşılaşmak mümkün… Bu gezinti esnasında üniformaları ile Disney çalışanlarının fotoğraflarına da rastlayabiliyorsunuz.

Disney-dating-website-mouse-mingle

tr_TRTurkish