Bu Cuma “Borusan Müzik Evi” programında Burak Özdemir var

Borusan Klasik’te bu cuma saat 23.00-24.00 arasında yayınlanacak “Borusan Müzik Evi” programında Burak Özdemir var.

Fagot sanatçısı Burak Özdemir, 2008’de yüksek lisans eğitimini Juilliard’da Borusan Kocabıyık Vakfı’nın bursuyla tamamladıktan sonra, Musica Sequenza’yı kurdu ve aralarında Juilliard Senfoni, Borusan İstanbul Filarmoni ve Berlin Oda Orkestrası’nın da bulunduğu saygın topluluklarla yurtiçi ve yurtdışında konserler verdi. Özdemir, solo kariyerinin yanı sıra Andreas Scholl, Jordi Savall ve Fazıl Say gibi isimlerle yaptığı oda müziği çalışmalarıyla da dikkat çekti. Sanatçı, akustik topluluklar, canlı elektronikler, interaktif bilgisayarlar, çeşitli medya, dans, sahne ve film çalışmaları için besteler yapıyor.

En son Hermes adlı projesiyle Borusan Müzik Evi’ne konuk olan sanatçı, tarihi barok enstrümanlarıyla elektronik müziğin birleşiminden oluşan bu projesinde izleyiciyi derinden etkiledi. Şimdi Burak Özdemir, müzikseverler için özel olarak hazırladığı programında 31 Temmuz’da Borusan Klasik’te; programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de.

Borusan Klasik’i internette, www.karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden, mobil ortamda iPhone (App Store), Blackberry (Blackberry App World), Nokia Symbian (Ovi Store ve Android (Google Play Store) cihazlarına indireceğiniz “Karnaval” uygulamasıyla, iPad kullanıyorsanız yine App Store’dan indireceğiniz “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish