Bruce Springsteen’den Yeni Albüm “Letter To You” İçin Belgesel

Bruce Springsteen yeni belgeseli “Bruce Springsteen’s “Letter To You” ilk gösterimini bu ay Apple TV +’da yapacağı duyuruldu.

The Apple Original Films belgeseli 23 Ekim’de yayımlanacak ve Springsteen’in The E Street Band ile bir araya geldiğ yeni albümü ‘Letter To You’ ile aynı zamana denk gelecek.

Film için yapılan bir basın açıklamasına göre, “dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, ikonik sanatçının yaratıcı sürecine perde arkasından bakacak” İfadeleri kullanılıyor.

Belgesel, Springsteen’in “Letter To You“ albümünü E Street Band ile canlı olarak kaydederken ele alıyor ve 10 orijinal şarkının performanslarını içeriyor.

Springsteen tarafından yazılan ve sık sık birlikte çalıştığı Thom Zimny tarafından yönetilen film, “E Street Band’e, rock müziğin kendisine ve Springsteen’in hayatında oynadığı role bir övgü” olarak tanımlanıyor.

Springsteen’in 2014 tarihli “High Hopes”tan bu yana E Street Band ile yeniden bir araya geldiği yeni albümü “Letter To You”, geçen ay duyurulmuştu.

Yapımcılığını Jon Landau ve Zimny’nin üstlendiği ve ortak yapımcılığını Barbara Carr’ın üstlendiği, baş yapımcılığını ise Springsteen’in üstlendiği “Bruce Springsteen’s Letter To You” fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Nme.com

tr_TRTurkish