Broccoli, yeni 007 ile ilgili açıklamalar yaptı

Serinin yapımcısı Barbara Broccoli’ye göre, ikonik İngiliz gizli ajanı James Bond’un hayranları bir sonraki 007’nin kim olacağını görmek için bir süre beklemek zorunda kalacak.

Broccoli, The Guardian’la yakın zamanda yaptığı bir röportajda yöneticilerin seriyi modernleştirme çalışmalarına henüz başlamadığını paylaştı ve James Bond karakterini kimin canlandıracağını belirlemeden önce önlerinde uzun bir yol olduğunu söyledi. Broccoli, 2021’de “No Time to Die” filminin vizyona girmesinin ardından James Bond rolünden emekli olan Daniel Craig’in karaktere kattıklarını övdü. Broccoli, “Daniel (Craig) bize karakterin duygusal yaşamını keşfetme yeteneğini verdi… ve ayrıca dünya buna hazırdı.”

ROTKA TV

James Bond TV uyarlamaları planlayıp planlamadıkları sorulduğunda Broccoli, “Odak noktamız uzun metrajlı filmler yapmak. Bir Bond filmine başladığımızda üç ya da dört yıl boyunca tüm dikkatimizi ona veriyoruz, bu yüzden odak noktamız bu. Bond filmlerini beyazperde için yapıyoruz ve Bond filmleriyle ilgili her şey dünyanın her yerindeki izleyicilerin bu formatta görmesi için yapılıyor, bu yüzden televizyonda yapmak istemedik” dedi.

görsel: ©Columbia Pictures/Courtesy Eve

kaynak: Variety

tr_TRTurkish