Borusan Müzik Evi’nde Nova Muzak #31

Borusan Müzik Evi’nde Kod Müzik işbirliğiyle hayata geçirilen Nova Muzak serisi, 6 Mart Cuma akşamı düzenlenecek 31. konserinde Atinalı ikili MMMD’yi (Mohammad) ağırlayacak. Gecenin bir diğer konuğu olması planlanan Abul Mogard’ın performansı ise İtalyan ve Türk hükümetlerinin aldığı seyahat kısıtlaması kararı nedeniyle iptal edilmiştir.

Borusan Müzik Evi’nde, Kod Müzik işbirliğiyle devam eden ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesi oluşturan Nova Muzak serisinin 31. konseri 6 Mart Cuma akşamı düzenlenecek. Ambient / drone müzik dünyasından iki farklı sanatçının konser vermesi planlanan gecede Atinalı ikili Mohammad (MMMD) dinleyicilerle buluşacak. Daha önce bu konser gecesinde yer alacağı duyurulan Abul Mogard’ın performansı ise, İtalyan ve Türk hükümetlerinin aldığı seyahat kısıtlaması kararı nedeniyle iptal edilmiştir.

Ilos ve Nikos Veliotis’in kurduğu MMMD (Mohammad) 2009’dan bu yana kendi yaptıkları aletler ve bilgisayar programları aracılığıyla, derin bas frekansları, ara modülasyon seslerini hatta folk öğelerini bir arada tutup büyük, yekpare bir ses örgüsü oluşturuyor. Sunn O))) ve Earth gibi toplulukları sevenlerin, MMMD’nin performansını kesinlikle kaçırmaması öneriliyor. Tiny Mix Tapes’te ifade edildiği gibi MMMD, bitmemesini dileyeceğiniz bir performans vaat ediyor.

PROGRAM

NOVA MUZAK #31
MMMD (MOHAMMAD)

06.03.2020 CUM 20.30 BORUSAN MÜZİK EVİ

20.30 Kapı Açılışı

21.00 Konser

tr_TRTurkish