Borusan Müzik Evi programının bu haftaki konukları Necati Tüfenk ve Can İnandım

Borusan Klasik’teki Borusan Müzik Evi programının bu haftaki konukları Kod Müzik işbirliğiyle düzenlenen Nova Muzak serisine imza atan Necati Tüfenk ve Can İnandım.

Borusan Klasik’in beğenilerek takip edilen “Borusan Müzik Evi” programında bu cuma Necati Tüfenk ve Can İnandım yer alıyor. Tüfenk ve İnandım, uzun zamandır Borusan Müzik Evi’nde Kod Müzik işbirliğiyle düzenlenen Nova Muzak serisine imza atıyordu; müzik hayatımıza yeni bir soluk kazandırmayı amaçlayan bu seride, “ilkleri” müzikseverlere ulaştıran bir seçkiyle bugüne kadar pek çok sanatçı ve topluluk yer aldı.

Necati Tüfenk ve Can İnandım Nova Muzak üst başlığında en son, Gravetemple (Atilla Csihar, Stephen O’Malley, Oren Ambarchi), Aïsha Devi (Live Av Ft. Emile Barret) & Common Eider, King Eider, Sun Of Goldfinger (David Torn & Tim Berne & Ches Smith), Matt Elliott & Vacarme / Colleen, Heldon / Phurpa ve Embryo & Radian’ın Borusan Müzik Evi’ndeki konserlerini düzenledi ve müzikteki yeniliklerin izleyicilere ulaşmasına büyük katkı sundu. Tüfenk ve İnandım şimdi de Heldon, Grails, Earth, ANBB, Kammerflimmer Kollektief, Matt Elliott, Bohren & Der Club of Gore’dan oluşturdukları bir seçkiyle 17 Temmuz saat 23.00-24.00 arası Borusan Klasik radyoda olacak, programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de yayınlanacak.

“Borusan Müzik Evi”nin ilerleyen günlerinde ise Berke Can Özcan ve Burak Özdemir dinleyicilerle buluşacak.

Borusan Klasik’i internette, www.karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden, mobil ortamda iPhone (App Store), Blackberry (Blackberry App World), Nokia Symbian (Ovi Store ve Android (Google Play Store) cihazlarına indireceğiniz “Karnaval” uygulamasıyla, iPad kullanıyorsanız yine App Store’dan indireceğiniz “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish