“Borusan Müzik Evi” programının bu haftaki konukları Murat Sezgi ve Çağıl Özdemir

Borusan Klasik’in sevilerek takip edilen programı “Borusan Müzik Evi”nin bu haftaki konukları Murat Sezgi ve Çağıl Özdemir. 22 Mayıs Cuma günü 23.00-24.00 saatleri arasında programa konuk olacak Sezgi ve Özdemir, Borusan Müzik Evi’nin 3dots ile işbirliğini de yansıtıyor.

İstanbul-Berlin merkezli, kültür sanat alanında aktif 3dots’ın yöneticileri olan Murat Sezgi ve Çağıl Özdemir, Türkiye ve Almanya’da XJAZZ ve Bozcaada Caz Festivali gibi etkinlikler düzenlemenin yanı sıra müzik prodüksiyonları ve sanatçı temsilleri gibi işler de yapıyorlar.

XJAZZ kapsamında 2018’de Tarabya Ensemble & Du-Yek ve Lahza; yine XJAZZ kapsamında 2017’de Ätna & Rain Lab ve Songs From a Breeze feat Sowetho Kinch konserlerini gerçekleştiren ikilinin “Borusan Müzik Evi” için hazırladıkları radyo programında bu sanatçı ve topluluklardan seçtikleri yapıtlar da yer alıyor.

Ayrıca programda 3dots işbirliği ile Korhan Futacı, Volkan Öktem ve Otis Sandsjö’nün Borusan Müzik Evi için bir araya geleceği, ancak küresel salgın nedeniyle iptal edilen konserde seslendirilecek parçalardan biri de dinlenecekler arasında…

Murat Sezgi ve Çağıl Özdemir ile “Borusan Müzik Evi” 22 Mayıs Cuma günü saat 23.00-24.00 arası Borusan Klasik’te, kaçıranlar ve yeniden dinlemek isteyenler için programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de.

Programın ilerleyen günlerinde Şevket Akıncı, Gülşah Erol, Korhan Erel, Eray Aytimur, Hezarfen Ensemble, Amy Salsgiver (sa.ne.na), Mercan Dede, Necati Tüfenk & Can İnandım, Berke Can Özcan dinleyicilerle buluşacak.

Borusan Klasik’i internette, www.karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden, mobil ortamda iPhone (App Store), Blackberry (Blackberry App World), Nokia Symbian (Ovi Store ve Android (Google Play Store) cihazlara indirilen “Karnaval” uygulamasıyla, iPad’lerde yine App Store’dan indirilen “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish