Birlikte Yaşam Festivali BeyoğluFest Başlıyor

Tarihsel olarak çok kültürlü bir yapıya sahip olan Beyoğlu, son yıllarda büyük bir kültürel ve fiziksel dönüşüme maruz kaldı ve İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezi olma özelliğini yitirmeye başladı.

Beyoğlu’nun tarihini ve kültürel değerlerini yıllardır korumaya çalışanlar ve Beyoğlu’na sahip çıkanlar, Beyoğlu’nu yeniden canlandırmak ve bugüne kadar taşıdığı farklı kimlikleriyle buluşturmak için bir festival organize ediyor.

25-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen BeyoğluFest kapsamında, tiyatro oyunları, film-belgesel gösterimleri, söyleşiler, imza günleri, kültür turları, konserler, sokak oyunları, sergiler, pandomim gösterileri, canlı müzik mekanlarında dinleti ve konserler, dj performansları, sokak müziği ve dans gösterileri gerçekleştirilecek.

“Beyoğlu’nda Yaşıyoruz! Beyoğlu’nu Yaşatıyoruz!” sloganıyla gerçekleşecek olan Festival başta tüm İstanbullu sanatseverler olmak üzere dünyanın bütün dil, din ve renklerinden insanları büyük bir coşkuyla yeniden bir araya getirmek üzere yola çıkıyor ve seni de bu coşkuya ortak olmaya davet ediyor!

Etkinlik programı için tıklayın

tr_TRTurkish