Bir Baba Indie Showcase’in Üçüncüsü Kadınlar Günü’nde Zorlu PSM’de

%100 Müzik Sunar: Bir Baba Indie Showcase kapsamındaki Kadınlar Günü etkinliği, 8 Mart Cuma akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleşiyor!

 Bir Baba Indie’nin Zorlu PSM’de düzenlediği etkinlik serisi Bir Baba Indie Showcase’in üçüncüsü 8 Mart Cuma akşamı Dünya Kadınlar Günü’nde %100 Studio sahnesinde birbirinden değerli kadın sanatçılar ile gerçekleşiyor. Bu özel etkinlik müzikseverler için unutulmaz anlar vadederken, sahne alacak kadın müzisyenlerin güçlü ve etkileyici performansları ise izleyicilere dopdolu bir gece yaşatacak.

 İzleyiciler, %100 Müzik Sunar: Bir Baba Indie Showcase Kadınlar Günü etkinliğinde Gonca Varol, Ece Hazinedar, Dilara Çivici ve Başak Karacan’dan oluşan müzisyen ekibimiz eşliğinde farklı türlerde müzik icra eden kadın sanatçıları sahnede izleme fırsatı yakalayacak. Ayça Özefe, Canay Doğan, Dilan Balkay, Dilhan Şeşen, Ezgi Aktan, Melis Karaduman, Paptircem, Sedef Sebüktekin, Tuğçe Şenoğul ve Rana Türkyılmaz’ın sahne alacağı bu etkinliğin sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Özgün Bayraktar üstlenecek.

Son dönemin ses getiren kadın sanatçılarını sahnede izleme fırsatı bulacağımız ve sürprizlere oldukça açık olan bu geceyi kaçırmayın!

Etkinlik biletleri Passo‘da satışta!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish