Beach House Yeni Albümün İkinci Bölümünü Paylaştı: “Once Twice Melody Chapter 2”

Geçen ay, dört yıl aradan sonra ilk yeni müzikleriyle geri dönen Beach House, şimdi yeni albüme bir adım daha yaklaştırıyor dinleyiciyi.

Baltimore, Maryland çıkışlı dream pop ikilisi, yakında çıkacak olan duble albümleri “Once Twice Melody”nin ikinci bölümü olan “Once Twice Melody: Chapter 2”yi paylaştı.

Dört bölüme ayrılan albümü ilk dört şarkılık kısmını paylaşarak duyuran Victoria Legrand ve Alex Scally, yeni bölümdeki dört şarkıyla birlikte albümün taşlarını bölüm bölüm yerine oturtuyor. Yeni şarkılar “Runaway”, “ESP”, “New Romance” ve “Over and Over” albümün hassas dengesi ve tınılarına doğru keyifli bir yolculuk daha sunuyor.

2018 tarihli “7” sonrası ilk yeni Beach House şarkılarına ev sahipliği yapan albüm, ikilinin kendi yapımcılığında kaydedilirken, Alan Moulder, Caesar Edmunds, Trevor Spencer ve Dave Fridmann’ın miksaj dokunuşları ve David Campbell’ın düzenlemeleriyle canlı bir yaylı çalgılar topluluğu içeriyor.

Paylaşılan yeni kayıtları dinledikten sonra gözümüzü “Once Twice Melody: Chapter 3”ün yayımlanacağı 19 Ocak’a ve sonrasında da tüm albümün paylaşılmış olacağı 18 Şubat’a çeviriyoruz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish