Bayern Münih taraftar deneyimini geliştirmek için büyük bir etkinliğe imza atıyor

Bayern Münih kulübü, “Taraftarlarımız, öğrencilerimiz ve uzmanlarımızla birlikte, yeni taraftar deneyimleri ve yenilikler yaratmak istiyoruz,” mottosuyla yola çıktığı büyük bir etkinlik düzenliyor. #FCBayernHackDays adı verilen etkinlik, 19 – 22 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek.

HackDays veya “Hackathon”, prototip oluşturmak ve yeni fikirler üretmek için yenilikçi ve yaratıcı yazılım geliştirme amacı taşıyan farklı disiplinlerden uzmanların, teknik, iş veya tasarım problemleri konusunda ekip halinde çalıştıkları bir etkinlik.

Etkinliğin misyonu; taraftar deneyimi ve onlara verilen hizmetle ilgili yeni yollar bulmak; stadyumun içinde ve dışında yenilikçi ve yeni teknolojilerin test edilmesi ve uygulanması; teknoloji ve dijital altyapıyı kullanarak kulübün duygusal bağını güçlendirmek; birbirimizden öğrenme ve birlikte yeni şeyler oluşturmak olarak açıklanıyor.

Bayern Münih, #FCBayernHackDays ile birlikte öğrenmek, yeni zorluklarla yüzleşmek ve yeni yenilikçi olanaklar araştırmak için, taraftarlarını, ortaklarını, önde gelen uzmanlarını, start-up’ları ve dünyanın her yerindeki öğrencileri bir araya getirecek.

Saha içinde ve dışında yeni teknolojiler hızla gelişiyor ve önem kazanıyor, diyen Bayern Münih, yeniliklerin taraftarların davranış ve taleplerini değiştirdiğini ve bunun spor alanında fark yarattığını söylüyor.

tr_TRTurkish