Athena’dan Beklenen ‘Kendi Yolumda’ Film Müziklerinden İlk Paylaşım: ‘Dam Üstüne Çul Serer’ Yayında

Memleket rock sahnesinin en önemli gruplarından Athena, ‘Kendi Yolumda’ filminin müziklerine imza atmıştı. Tamamen canlı kaydedilen film müzikleri müzikseverler tarafından albüm olarak bekleniyordu. 

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’un yapımcılığını da üstlenerek, başrolünü oynadığı filmde, Gökçe Bahadır, Okan Çabalar, Ferit Aktuğ, Tuncer Salman, Tamer Levent, Suzan Aksoy, Erkan Can, Çağatay Aras ve Hakan Özoğuz da muhteşem oyunculuklarıyla yer almıştı.

Filmde yer alan müzikler yoğun istek üzerine Athena Sanat etiketi ile müzikseverler ile buluşuyor. Öncelikle albümde yer alan ‘Dam Üstüne Çul Serer’ şarkısı 2 Haziran’da muhteşem Athena yorumu ile tüm dijital müzik platformlarında yer allıyor.

Hemen ardından 9 Haziran’dan itibaren ise ‘Haklıyız Kazanacağız’, ‘Aldırma Gönül’, Mikail Aslan ile ‘Mel Şi’ ve Mustafa İpekçioğlu ile Gökhan Özoğuz’un yorumladığı sevilen anonim deyiş ‘Şu Benim Divane Gönlüm’ adlı eserler de ‘Kendi Yolumda’ filminde yer alan tüm tema müzikleriyle birlikte dinleyicisine ulaşacak.

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini üstlendiği, izleyiciye hayallerini gerçekleştirmenin peşinden gitmeyi çarpıcı bir şekilde sorgulatan ‘Kendi Yolumda’ adlı film, soundtrack’in tüm dijital müzik platformlarında yayımlandığı 9 Haziran’da, eş zamanlı olarak Prime Video’da sinemaseverlerle buluşacak.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena, soundtrack albümünün yanı sıra yoğun konser programına ve yeni albüm çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish