Apocalyptica, Epica Şarkıcısı Simone Simons’un Eşlik Ettiği Yeni Teklisi “Rise Again”i Paylaştı

Fin çello rock grubu Apocalyptica, Epica şarkıcısı Simone Simons’un vokalde konuk olduğu “Rise Again” isimli yeni bir şarkı yayımladı.

Lisa Mann tarafından yönetilen bir müzik videosu eşliğinde servis edilen şarkı, grubun son albümü “Cell-0”da yer alan enstrümantal parça “Rise”ın yeni versiyonu olarak dinleyiciyle buluşuyor.

Apocalyptica’dan Eicca Toppinen şarkıyla ilgili olarak “Simone Simons ile ‘Rise Again’i yapmak çok güzeldi! ‘Epic Apocalypse’ turunda bir araya getirirken, Epica ile bu iş birliğini birlikte bir şarkı yaymnlayarak daha da derinleştirmeyi düşünüyorduk” diyor ve ekliyor,

‘Cell-0’ albümümüzden ‘Rise’, Simone’un eşsiz sesine mükemmel şekilde uyabileceğini düşündüğümüz bir güzelliğe ve duyguya sahipti. Şarkı için çok mutluyuz ve gerçekten özel ve harika bir şey olacağı için EPICA ile bu tur için gerçekten heyecanlıyız!”

Apocalyptica ve Epica’nın “Epic Apocalypse” turu 23 Ocak’ta Oslo’da başlayacak ve 29 Mart’ta Almanya’nın Leipzig kentinde sona erecek.

Apocalyptica’nın son albümü “Cell-0” 2020 ocak ayında yayımlanırken, Epica ise 2021’deki son uzun metrajlı albümünden sonra geçen kasım ayında “The Alchemy Project” isimli bir EP paylaştı.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish