Ankaralı Reggae Grubu Goril, İlk Teklisi “Koş”un Yeni Düzenlemesi ile Huzurlarınızda

Ankaralı reggae grubu Goril, 2019 yılında yayınladığı “Koş” adlı ilk teklisinin yeni düzenlemesiyle tekrardan karşımızda!

2 yıllık çocukluk çağını atlattıktan sonra, sürünün yetişkini olan “Koş’21”; roots reggae’den beslenerek, funk sound’larından da vitaminlerini alıyor. Her an karşımıza çıkabilecek olan bu güçlü, sempatik ve düşünceli Goril, insanoğlunun arasına karışıyor. Ormandaki umudu, sistemlerde yaşayan insanlara anlatmak için şehre inen “Koş’21”, kendi gücünü, heyecanını, özgürlüğünü insanoğluna tekrar hatırlatmak istiyor.

Goril, Umut Tanılkan (aka Leeudread) (vokal ve djembe), Batuhan Kaan İnan (trompet), Doruk İlhan (saksafon), Doruk Cankaya (klavye), Meriç Antep (elektrik gitar), Ahmet Altunsaray (bas gitar) ve Boran Aksoy (davul)’dan oluşan Ankara doğumlu bir reggae grubudur. 2018 yılının başlarında Arda Altunluoğlu ve Umut Tanılkan’ın sevdikleri reggae şarkılarını akustik- çağdaş bir sound’la yorumlamak amacıyla kurulan Goril, bugün kalabalık kadrosuyla, küçücük sahnelerde bile kocaman sound’lar yakalayan bir grup haline geldi. 2019 yılında “Koş” adlı ilk parçasını kaydettikten sonra beste çalışmalarına devam eden Goril, Türkçe reggae besteleriyle ormandan şehire kaçmaya hazırlanıyor!

“Koş’21”, şimdi tüm dijital platformlarda Eazy Now & BBI Music Co. etiketiyle yayında!

tr_TRTurkish