Ankaralı Indie Pop Grubu İnsan Mıyız, Yeni Şarkısı “Tek Başına”yı Paylaştı

Ankaralı indie pop grubu “İnsan Mıyız”, yeni şarkısı “Tek Başına”da özgürlüğü kısıtlanmadan kalbe hapsedilmiş bir aşkın hikayesini anlatıyor.

Garaj Müzik etiketiyle 5 Ağustos Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini alan şarkının sözleri grubun solisti Ergin Katı’ya, bestesi Safa Yıldırım’a ait. Aranjesi Safa Yıldırım, Yamaç Yeşil ve Ergin Katı imzası taşıyan şarkının mix ve mastering işlemleri ise Kerem Çakıroğlu’na ait.

“İnsan Mıyız”, şarkı sözlerini yazan grubun solisti Ergin Katı ve grubun davulcusu ve aynı zamanda beste yazarı Safa Yıldırım’dan oluşuyor.

2018 yılında ilk single’ları “Gül”ün ardından “Nasıl Olsa” isimli ikinci single’larına Doğu Ekspres’inde çektikleri klip ile profesyonel müzik hayatlarına merhaba diyen grup, hemen ardından 2019 yılının sonunda, beste dalında birinciliği olan şarkıları “Vazgeçilmiyor”u yayımladı.

2020 Mart ayında yayımladıkları ilk albümleri “Şimdilik”; “Vazgeçilmiyor” ve “Zamanın Ötesinde”nin de bulunduğu 8 şarkıdan oluşuyor. Grup aynı yılın devamında “Kedi Kuyruğu” ve “Kaçtım Dünümden”, 2021 yılında ise “Adımı Bile” adlı single çalışmalarını yayımladı.

Üretimlerine devam eden İnsan Mıyız, sahneyle buluştukları ilk günden beri her konserde enerjileri ile dikkat çekmeyi başardı ve kısa sürede birçok konser ve projeye imza attı.

tr_TRTurkish