Amanda Shires’dan Güçlü, Usta İşi ve Derinlerine Çeken Bir Albüm: “Take It Like a Man” Yayında

Şarkıcı-söz yazarı ve kemancı Amanda Shires, yeni albümü “Take It Like a Man” ile huzurlarınızda.

Öncelikle belirtmek gerekirse dinlemeye başlayacağınız albüm, henüz ilk notalarıyla birlikte duygu yoğun işçiliğini, bunun uzantısı olarak da iletmek istediği hisler bütününü yılın en güçlü şarkılarından bazılarını sahneye çıkartarak yapıyor.

Yapımcılığını Lawrence Rothman’ın üstlendiği “Take It Like a Man”, gitarda Shires’ın kocası ve 400 Unit’ten grup arkadaşı Jason Isbell’in katkılarını da içeriyor.

Yayını öncesi, belki de yılın en iyi şarkılarından biri olan albümün isim şarkısıyla birlikte, “Bad Behavior”, “Empty Cups” ve “Hawk for the Dove” single’larının paylaşıldığı albüm yılın en güçlü yapımlarından biri olarak kendini fark ettiriyor.

Şimdiye dek altı solo albüm yayımlayan Shires, 2019 yılında da Brandi Carlile, Maren Morris ve Natalie Hemby ile birlikte The Highwomen isimli country müzik grubunu kurdu. Jason Isbell ve 400 Unit ile birlikte imza attıkları 2017 albümleri “The Nashville Sound” ile ‘En İyi Americana Albümü’ Grammy Ödülü’nü kazanan Shires’ın yeni solo albümüyle de şimdiden ödül merasimlerinde boy göstereceğini öngörmek güç olmasa gerek.

Gerek güçlü, usta işi ve derinlerine çeken beste yapıları gerekse Amanda Shires’ın çok geçmeden dinleyiciyi avcuna alan şarkıcılık hünerleriyle yerinize çivilenip, “nereden çıktı şimdi bu albüm” diyebileceğiniz anlarla dolu “Take It Like a Man”.

tr_TRTurkish