Alternatif Sahnenin Yeni İki İsmi Konudan Bağımsız’ın İlk Şarkısı “Seninle Miyim Hala” Yayında

Alternatif sahnenin Eskişehirli yeni isimleri Yunus Emre Erman ve Arda Tabak’tan oluşan Konudan Bağımsız, ilk teklileri “Seninle Miyim Hala” ile dinleyicilerini selamlıyor!

Konudan Bağımsız, 2021 yılında Eskişehir’de Arda Tabak ve Yunus Emre Erman tarafından kurulan bir grup. İkili, müzik yolculuklarına birlikte devam etme kararı aldıktan sonra ilk teklileri “Seninle Miyim Hala” ile alternatif bir sound’un peşinde olduklarını belirtiyor.

Konudan Bağımsız, ilk teklisi olan “Seninle Miyim Hala” ile dinleyicileriyle buluşuyor. Alternatif müzik sahnesine yeni teklileri “Seninle Miyim Hala” ile giriş yapan ikili, ayrılık sürecinin alternatif müziğe yansımasının bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Şarkının mix-mastering’i ve prodüksiyonu grubun bir yarısı Yunus Emre Erman olurken söz ve müzik grubun diğer yarısı Arda Tabak’a ait.

Müzikal yolculuklarını alternatif sahnede başlatan ikili Konudan Bağımsız’ın ilk teklisi “Seninle Miyim Hala”, BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

tr_TRTurkish