Alter Bridge’in Orkestra Destekli Konser Albümü Eylül’de Geliyor

Alter Bridge, 2017’nin Ekim ayında Londra’daki efsanevi konser salonu Royal Albert Hall’da, Simon Dobson yönetimindeki Parallax Orchestra eşliğinde kapalı gişe gerçekleşen iki unutulmaz gösteriye imza atmıştı.

Vokal, gitarda Myles Kennedy, gitarda Mark Tremonti, basta  Brian Marshall ve davulda Scott Phillips’den oluşan topluluğun kariyerinde önemli yeri olan bu gösterilerden oluşan kayıtlar “Live At The Royal Albert Hall” başlığıyla yayımlanmaya hazırlanıyor. 7 Eylül’de dünya genelinde dağıtımı yapılacak çalışma Napalm Records etiketiyle piyasaya sürülecek.

Bu deneyimin hiç birimizin unutamayacağı ve şüphesiz iki veya üç zirve noktasından biri olduğunu söyleyen şarkıcı Myles Kennedy, bu konser albümünün topluluk için taşıdığı önemin altını çiziyor.

“Live At The Royal Albert Hall” topluluğun en meşhur parçalarından, dinleyici favorilerine ve daha önce hiç canlı çalınmamış “Words Darker Than Their Wings” gibi nadir şarkılara kadar uzanan 21 parçalık bir koleksiyondan oluşuyor. Merakla beklenen kayıtta “Before Tomorrow Comes”, “Ghost Of Days Gone By”, “The Last Hero” ve “Broken Wings” gibi parçalar, Simon Dobson ve Parallax Orchestra tarafından sunulan eşsiz düzenlemelerle de yeni bir hayat buluyor.

Alter Bridge “Live At The Royal Albert Hall”dan paylaşılan ilk şarkı “Addicted To Pain” ve fragman huzurlarınızda.

Alter Bridge “Live At The Royal Albert Hall” şarkı listesi şu şekilde:

  1. Slip To The Void
  2. Addicted To Pain
  3. Before Tomorrow Comes
  4. The Writing On The Wall
  5. Cry Of Achilles
  6. In Loving Memory
  7. Fortress
  8. Ties That Bind
  9. The Other Side
  10. Brand New Start
  11. Ghost Of Days Gone By
  12. The Last Hero
  13. The End Is Here
  14. Words Darker Than Their Wings
  15. Waters Rising
  16. Lover
  17. Wonderful Life/Watch Over You
  18. This Side Of Fate
  19. Broken Wings
  20. Blackbird
  21. Open Your Eyes

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish