All That Remains Altı Yıl Sonra İlk Yeni Şarkısı “Divine” ile Geri Döndü

All That Remains, altı yıl sonra ilk yeni şarkıları “Divine” ile geri döndü. Şarkı, Massachusetts çıkışlı metal grubunun, gitarist Oli Herbert’in 2018’deki trajik ölümünden bu yana ilk yeni müziği.

Gitarist Jason Richardson (eski Chelsea Grin), Herbert’in vefatının ardından All That Remains’e katılarak solist Philip Labonte, davulcu Anthony Barone, basçı Matt Deis ve ritim gitarist Mike Martin’den oluşan kadroyu tamamladı.

“Divine”, All That Remains için dinamik bir dönüşe işaret ederken, yeni gitarist Richardson etkileyici bir solo ile kendinden söz ettiriyor.

Şarkıcı Labonte bir basın açıklamasında “All That Remains yeni bir müzik yayımlamayalı uzun zaman oldu,” dedi. “Çok şey değişti… hem grupta hem de etrafımızdaki dünyada. Oli’yi 2018’de kaybettiğimizde ileriye dönük bir yol öngörmek zordu, altı yıl sonra ‘Divine’ı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. All That Remains yeni bir hayata sahip ve bu, yıllardır verdikleri destek için hayranlarımıza teşekkür ediyor. Onlar olmasaydı burada olamazdık.”

Basın açıklamasında ayrıca yeni şarkı “Divine” ve gelecekteki tüm müziklerin grubun kendi firması All That Remains Records aracılığıyla bağımsız olarak yayımlanacağı belirtiliyor.

Gitarist Herbert’in ölümünün ardındaki sebepler gizemini koruyor. Gitarist, Connecticut’taki evinin yakınındaki bir gölette ölü bulunmuştu, soruşturma halen devam ediyor.

All That Remains’in yeni şarkısı “Divine “ın müzik videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish