Alışılmış Yaşamı Terk Eden Çift

James ve Rachel 3 yıldan fazla bir süredir mobil hayat yaşıyorlar ve çiftliklerde kısa süreli çalışarak hayatlarını idame ettiriyor.

James ve Rachel, lisede sevgililerdi ve 10 yıldır birlikteler. Birkaç yıl önce, onlar geleneksel yaşamı terk etmeye karar verdiler. En çok ihtiyaç duydukları az sayıda eşyayı topladılar ve 1976 Volkswagen Kombileri “Sunshine” a taşındılar. Şimdi, çift kısa zamanlar arasında dönüşümlü olarak farklı çiftliklerle işçilik yapıyor ve tam zamanlı seyahat ediyor.

2_when the road is home (1 of 1)

3 yıldan fazla süredir mobil yaşıyorlar, dal parçalarıyla ateş yakan ilkel topluluklarla yaşayarak zaman geçiriyor ve ısınmak için trafik kazalarında telef olmuş hayvanların kürklerinden giysiler giyiyorlar.

8_when the road is home (1 of 1)

Onlar, Ulusal Park ve BLM arazini keşfediyorlar. Çalıştıkları herhangi bir çiftlikten elde ettikleri yerel yiyeceklerle yemekler hazırlıyorlar. Sayısız kez yıldızların altında kamp yapıyor ve defalarca çok yakından vahşi yaşamla karşı karşıya kalıyorlar.

5_High school sweethearts turned vagabonds

James ve Rachel, yollarda geçen yaşamın çok zor olduğunu ve herkese uymayacağını kabul ediyorlar. Yine de, kendileri için bir çift olarak bunun doğru bir adım olduğunu biliyor ve herhangi bir şey için maceralarında vazgeçmeyi düşünmüyorlar.

6_when the road is home (1 of 1)

7_High school sweethearts turned vagabonds

What's your reaction?

tr_TRTurkish