Ace Frehley Yeni Albümü “10,000 Volts”u Albümle Aynı Adı Taşıyan Şarkıyı Paylaşarak Duyurdu

Eski KISS gitaristi Ace Frehley, 23 Şubat’ta MNRK Music Group aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak yeni solo albümü “10,000 Volts”u duyurdu. Albüme adını veren şarkı da klibi eşliğinde servis edildi.

Yeni şarkı, glam-metal kulvarında ilerleyen yapısı ve 80’lere layık marş niteliğindeki nakaratıyla dikkat çekerken Ace de sıkı bir solo atarak şarkının ateşini körüklüyor.

On bir şarkının yer aldığı albümün yapımcılığını ise Frehley ve Trixter’dan Steve Brown üstleniyor.

Frehley geçtiğimiz ay Nuvo’dan Jeff Napier’e albümle ilgili şunları söyledi “Muhtemelen şimdiye kadar yaptığım en iyi albüm. Bu konuda çok heyecanlıyım. Bu şarkıların çoğunu ilk kez iyi bir arkadaşım olan Steve Brown ile birlikte yazdım. Birbirimize 40 dakika uzaklıkta yaşıyoruz ve nişanlım Lara bizi bir araya getirdi.

Steve’le çalışmak çalmamda ve yazmamda büyük bir fark yarattı çünkü o ve ben kafalarımızı bir araya getirdiğimizde her şey tıkır tıkır işliyor,” diyen Frehley ekliyor. “Ben bir akor, bir dize ya da bir mısra bulamazsam, o buluyor ve tam tersi, üç ya da dört saat içinde bir şarkı yazıyoruz.”

Öte yandan Ace, KISS’in 2 Aralık’ta Madison Square Garden’daki son konserinde çalma ihtimalini de reddetti. SiriusXM’in Ozzy’s Boneyard programından Mark Strigl’e verdiği yeni röportajda (Blabbermouth tarafından deşifre edilmiştir) “Hiç telefon almadım” dedi.

Aşağıda albümle aynı adı taşıyan şarkının videosunu izleyebilir, albüm şarkı listesi ve kapak görselini görebilirsiniz.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Ace Frehley “10,000 Volts” şarkı listesi:

01. 10,000 Volts

02. Walkin’ On The Moon

03. Cosmic Heart

04. Cherry Medicine

05. Back Into My Arms Again

06. Fightin’ For Life

07. Blinded

08. Constantly Cute

09. Life Of A Stranger

10. Up In The Sky

11. Stratosphere

tr_TRTurkish