VoiVod’un Bilim Kurgu Evrenine Davetlisiniz, Yeni Albüm “Synchro Anarchy” Yayında

Kanadalı emektar progresif metal grubu Voivod’un, yeni bilim kurgu evrenine konuk olacağımız “Synchro Anarchy” isimli beklenen albümü Century Media Records aracılığıyla dinleyiciyle buluştu.

Grup 2018 tarihli “The Wake” sonrası ilk yeni şarkılarına kulak vereceğimiz albümü Francis Perron yapımcılığında RadicArt Studio’da kaydederken, albümün yayınıyla birlikte ‘Sleeves Off’ şarkısı için de bir klip paylaşıldı.

Şarkıcı ve söz yazarı Denis “Snake” Bélanger, “Synchro Anarchy”nin piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Bu, türünün tek örneği, çok benzersiz ve farklı bir albüm. Belirli koşullar altında müziğe duyduğumuz tüm tutkuyla yapıldı. Olağanüstü bir durumda dördümüz arasında bir nükleer beyin fırtınası tarafından yönlendirildi. Yazıldı, kaydedildi ve ulaştırıldı ve mutlaka bu sırayla değil, hepsini birkaç ayda yapmayı başardık. Albümü beğeneceğinizi umuyoruz. Sizleri, hayranlarımızı yaklaşan turlarımızda görmek için sabırsızlanıyoruz. Sizi çok özledik

Davulcu Michel “Away” Langevin ise albümün kayıt süreci ile ilgili ise şunları söylemişti, “Gerçek bir iş birliği girişimi olan son çalışmamızı sunmak için sabırsızlanıyoruz. Yeni albüm sayısız saatler süren yazı, demo, kayıt, miksaj ve benzeri şeyleri temsil ediyor. Grup ve Francis Perron RadicArt Studio’da. Olağan dışı koşullar altında gerçekleşmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaptı ve bu da bizi ‘Synchro Anarchy’ olarak adlandırmamıza neden oldu. Sesin ve müziğin %100 Voivod olduğunu hissediyoruz ve umarız ki bizim yaparken eğlendiğimiz kadar herkes de bundan keyif alır. Kesinlikle canlı çalmak için sabırsızlanıyoruz.”

tr_TRTurkish