Staind’den Yeni Single “Lowest In Me” için Klip Geldi

Staind, nisan ayında yayımlanan yeni single “Lowest In Me” için DJay Brawner’ın yönettiği bir müzik videosu paylaştı.

Şarkı, grubun eylül ayında Alchemy Recordings/BMG aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak “Confessions Of The Fallen” isimli albümünden ulaşıyor kulaklarımıza.

Staind’in 2011’den beri ilk yeni albümünün yapımcılığını, Godsmack, Panic! At The Dısco, Black Veil Brides ile çalışmalarıyla da bilinen Erik Ron üstlendi.

Gitarist Mike Mushok, yeni bir Staind albümü yayımlamak için neden “doğru zaman” olduğu sorulduğunda, HardDrive Radio’dan Lou Brutus’a “Bunun hakkında konuştuk ve doğru göründü” diyor ve şarkıcı Aaron Lewis’i işaret ederek devam ediyor,

Aaron yapıyor. 2019’da tekrar bir araya geldik ve bazı şovlar yapabildik ki bu harikaydı ve sonra koca bir 2020 planladık ama birçok insanda olduğu gibi bu tür şeyler de gitti. Bu arada, 2021’de Korn ile o turneyi yaptık. Ve bu albüm için pek çok şey burada ortaya çıktı. Her gün bunun üzerine yazıyordum ve aslında Aaron’la bir araya gelip ona bazı fikirler verebildim. Gerçekten, bu albüm için her şey böyle başladı. Ne istediği, neyi sevdiği konusunda bir yön buldum ve işte bu şekilde ilerledik.”

Geçen ay albüm duyurulduğunda Aaron Lewis, albümün müzikal yönü hakkında şunları söylemişti:

Soundu modernize etmek ve bizi güncel hale getirmek istedim. Grubu kesinlikle tanıyabilirsiniz ama aynı zamanda bunu da duyabilirsiniz. Bunu son yaptığımızda belki de olmayan ne tür sound ve yaklaşımları kullanabileceğimize dikkat ediyor ve anlıyoruz.”

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish