Rock ve Metal Sahnesinin Yıldızları Yeni Bir Belgeselde Yer Alıyor

Yeni bir belgesel olan “Rock Camp: The Movie”, Alice Cooper, The Who solisti Roger Daltrey, KISS, Judas Priest ve daha birçok rock yıldızını ekrana taşıyor.

Yönetmenliğini Renee Barron ve Douglas Blush’ın yaptığı film, Rock ‘n’ Roll Fantasy Camp’a katılan dört sıradan insanın yolculuğunu anlatıyor.

Rock ‘n’ Roll Fantasy Camp, gelecek vadeden müzisyenlerin efsanevi müzisyenlerle takılıp birlikte çaldığı bir kurum ve kültürel fenomen olarak 25 yıldır devam ediyor. Film, izleyicileri kampın sahne arkasına götürüyor ve tipik bir deneyim sırasında neler olup bittiğine içeriden bir bakış sunuyor.

Filmde ön plana çıkan dört kampçı ise KISS’e tapan, New York City merkezli finans başkan yardımcısı Tammy; Deneyimi kendisini ve ailesini dönüştüren küresel bir yönetim şirketinin kıdemli ortağı Scott; Lenny Kravitz’in bir zamanlar davulcusu olan ve ailesine odaklanmak için müzikten uzaklaşan Pistol; ve babasıyla birlikte kampa katılan otizmli bir genç olan Blake.

İlk gösterimi 15 Ocak olarak duyurulan filmde yer alan rock yıldızları arasında Roger Daltrey, Alice Cooper, KISS’den Paul Stanley ve Gene Simmons, Judas Priest’ten Rob Halford ve Richie Faulkner, Meat Loaf, Sebastian Bach, Jeff Beck, Sammy Hagar, Aerosmith’den Joe Perry, Heart’tan Nancy Wilson, Alice in Chains’den Jerry Cantrell, Megadeth’ten Dave Mustaine, Lita Ford ve daha birçok simge ismi görüyoruz.

tr_TRTurkish