Paul McCartney’nin oğlu James McCartney, John Lennon’ın oğlu Sean Ono Lennon ile Yeni Şarkıda Bir Araya Geldi

The Beatles’ın yeni nesli bir araya geldi. Paul McCartney ve John Lennon’ın oğulları James McCartney ve Sean Ono Lennon, ‘Primrose Hill’ adlı yeni bir parçada iş birliği yaptı.

Tarihin en büyük şarkı yazarı ikililerinden birinin çocukları olarak, McCartney’nin son single’ını birlikte yazmak üzere güçlerini birleştirdiler. Babası Paul ile birlikte yazdığı ‘Beautiful’ şarkısının devamı niteliğindeki ‘Primrose Hill’, yumuşak bir akustik parça ancak ince psychedelic işlemelere de sahip.

McCartney şarkı hakkında şunları söyledi: “İskoçya’da çocukken, güzel bir yaz gününde bir hayal gördüm. “Kendimi bıraktığımda, gerçek aşkımı ve kurtarıcımı zihnimde gördüm. ‘Primrose Hill’ benimle birlikte yola çıkmak ve bu kişiyi bulmakla ilgili.”

‘Primrose Hill’, James McCartney’nin 2016 tarihli ‘The Blackberry Train’ adlı albümünden bu yana yayımladığı ikinci yeni şarkı olurken, şubat ayında ‘Beautiful’ adlı bir geri dönüş single’ı paylaşılmıştı.

Lennon ise kısa bir süre önce yeni solo albümü ‘Asterisms’i yayımladı. Ayrıca anne ve babasının müziğinden esinlenen ‘War Is Over!’ filminin baş yapımcısı olarak En İyi Kısa Animasyon dalında Akademi Ödülü aldı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish