Jack Black, School of Rock’ın Devam Filmine Hazır Ancak Bir İsteği Var

Jack Black, bir School of Rock devam filmi ya da kendi deyimiyle “School of Rock 2: Electric Boogaloo” ile ilgilendiğini resmen ifade etti.

Black, School of Rock’taki karakteri Dewey Finn’e geri dönme fikri karşısında heyecanlansa da, projenin gerçekleşmesi halinde orijinal yazar ve The White Lotus dizisinin yaratıcısı Mike White’ın katılımını talep etti.

İlkini Mike White yazdı ve o bir dahi” diyen Black şöyle devam ediyor, “Mike White’ı tekrar aramızda görmek isteriz. Ama şu anda televizyondaki en iyi dizi olan White Lotus ile gerçekten meşgul.”

Black’in de belirttiği gibi Mike White gerçekten de HBO’nun The White Lotus dizisiyle oldukça meşgul. Koh Samui, Phuket ve Bangkok, Tayland ve çevresinde geçecek olan dizinin beklenen üçüncü sezonu şu anda 2025’te yayınlanmak üzere planlanmış durumda. Yeni sezon, aralarında Blackpink’ten, K-pop yıldızı Lisa’nın da bulunduğu yıldızlarla dolu bir kadroya sahip.

Black ise kendi adına meşgul olmaya devam ediyor. The Super Mario Bros. Movie’deki “Peaches” karakterini 2023’te herkesin aklına kazımanın ötesinde, aktör kısa süre önce Kung Fu Panda 4’te rol aldı ve Borderlands’in yeni film uyarlamasında yer almaya hazırlanıyor.

2003 yılında gösterime giren School of Rock, Black’in canlandırdığı Dewey Finn’in para kazanmak için vekil öğretmenlik yaptıktan sonra bir sınıf dolusu çocuğa nasıl rock yapılacağını öğretmesini konu alıyordu. Aradan geçen yirmi yıla rağmen devam filmi çekilmeyen film, bir Nickelodeon dizisi ve bir Broadway yapımı da dahil olmak üzere çok sayıda başka yapıma ilham verdi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

tr_TRTurkish