GRUV, Funk Esintili Yeni Tekli “On Your Own” ile Dans Ettiriyor

Eskişehir’den başlayarak Kaş’a uzanan on yıllık yolculuğunun sonunda GRUV, dinleyicilerine baharın gelişini müjdeleyen tekli “On Your Own” ile karşımızda.

“On Your Own”, içerdiği funk esintileriyle dinleyicileri dans etmeye davet ederken, aynı zamanda sözleriyle de hayattaki kendi başınalığımıza ve zaman zaman farkında olmadığımız gücümüze vurgu yapıyor. GRUV’un bu son çalışması, melodi ve ritmiyle dinleyicilerin kalplerinde özel bir yer edinecek gibi görünüyor.

GRUV’un yolculuğu, Eskişehir’den başlayıp İstanbul’a ve nihayetinde Kaş’a kadar uzanıyor. On yıllık bu süreç boyunca, grup akıllarında çalan müzikleri hayata geçirmeye odaklandı. Sahil kasabasında bir kış günü gibi hem mutlu hem buruk hissettiren, hala tek bir kalıba sokamadıkları şarkılarını yaratırken, dinleyicilerin “şu ana tam da bu şarkı giderdi” dedikleri anlarda onları buluşturmayı amaçlıyorlar.

Grup, müziğindeki benzersiz tarzı ile dinleyicileri kendine çekmeye devam ediyor. “On Your Own” ile ise; baharın enerjisini ve umudunu dinleyicilere taşırken, aynı zamanda kendi özgün müzikal anlayışlarını da hissettiriyorlar.

GRUV’un özgün tarzını bir kez daha gözler önüne seren “On Your Own” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish