Dave Grohl Anı Kitabı “The Storyteller”ın Fragmanını Paylaştı

Dave Grohl 5 Ekim’de okuyucuyla buluşacak anı kitabı The Storyteller’ın ilk fragmanını paylaştı.

Fragman onu neden hikayelerle dolu bir kitap yazmaya karar verdiğini anlatırken ekrana taşıyor.

Aile fotoğraflarının, ev videolarının ve konser görüntülerinin bir montajını yaparak, “Asla gerçekten bir şeyler toplayan biri olmadım,” diye başlıyor. “Ama anları biriktiriyorum. Hayatım her gün gözlerimin önünden geçiyor. Ve bu kitabı yazarken elimden geldiğince o anları yakalamaya çalıştım.”

Foo Fighters’ın solisti, karantina sırasında aniden yapacak bir şeyi olmadığını fark ettiğini söylerken şöyle devam ediyor, “Bu yüzden zamanımı bir Instagram sayfası olan Dave’s True Stories için bu kısa hikayeleri yazarak geçireceğimi düşündüm.”

Bunlar, korkunç bir şekilde yanlış giden bazı 4 Temmuz havai fişeklerini içeriyordu; Pantera ve bir striptiz kulübünü içeren çılgın bir anekdot ve Prince ile takılma zamanı.

“Bunu yaparken” diye açıklıyor fragmanda, “Yazmaya âşık oldum. Ve ne kadar devasa bir proje olacağının farkında olmadan, ‘Ah, biliyor musun, belki sadece bir kitap yazarım’ diye düşündüm.”

Scream ve Nirvana gruplarındaki hikâyelerini anlatıyor ve “perdenin arkasında ve müziğin içinde olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatacağına” söz veriyor.

tr_TRTurkish