Caroline Polachek’ten Yeni Şarkısı “Welcome to My Island” İçin Klip Geldi

Caroline Polachek, gelecek albümün yeni single’ı “Welcome to My Island” için müzik videosu paylaştı. Polachek, klibin yönetmenliğini Matt Copson ile birlikte üstlendi

Geçen hafta paylaşılan şarkı, 14 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak “Desire, I Want to Turn Into You” isimli albümden kulaklarımıza ulaşıyor.

Alternatif pop sahnesinin sıra dışı temsilcilerinden Polachek bu yılın başlarında, “Billions” ve “Sunset” single’larını yayımladı. Mükemmel 2021 şarkısı “Bunny Is a Rider”ı takip ettiler. Bu üç parça, yeni şarkı “Welcome to My Island” ile birlikte gelecek albüm “Desire, I Want to Turn Into You”da yer alacak.

Polachek ayrıca 14 Nisan’da Philadelphia’da başlayıp, 20 Mayıs’ta New York’ta sona erecek yeni albüm turnesini de duyurdu.

Polachek geçen ekim ayı başında, Gus Van Sant’ın Kurt Cobain’in hayatının son günlerini dramatize eden 2005 filminin uyarlaması olan Oliver Leith’in Last Days operası için yazdığı bir arya yayımladı. “Non Voglio Mai Veder Il Sole Tramontare” (İtalyanca “Güneşin Battığını Asla Görmek İstemiyorum”) isimli arya Danny L Harle yapımcılığında kaydedildi.

2008’den 2016’ya kadar Telesiyej grubunun bir üyesi olarak üç albüme imza atan ve daha önce Ramona Lisa ve CEP isimleriyle iki albüm yayımlayan Polachek’in kendi adını taşıyan ilk solo albümü “Pang” ise Ekim 2019’da dinleyiciyle buluşmuştu.

tr_TRTurkish