Cage the Elephant’ın Yaklaşan Albümünden Yeni Single “Good Time” Yayında

Cage the Elephant, 17 Mayıs’ta RCA Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak albümleri “Neon Pill”den “Good Time” isimli yeni bir şarkı paylaştı.

Müzikal açıdan Cage the Elephant’ın 2010’ların ortalarındaki klasiklerini anımsatan “Good Time”, gitar akorlarının armonik katmanlarını ve puslu klavye yürüyüşlerini yönlendiren güçlü davullar içeriyor. Lirik olarak, Neon Pill’deki diğer parçalarla birlikte, Cage the Elephant üyelerinin kendilerini içinde buldukları yaşam evresinden bahsediyor ve gergin dizeleri “Everybody had a good time” nakaratıyla yan yana getiriyor.

Gruptan Matthew Shultz yeni yazım aşamaları hakkında şunları söyledi: “Bu albümle birlikte, o kadar çok şey yaşadık ki, hayat bizi neredeyse kendimizle daha rahat olmaya zorladı. Kendimizi ifade etmenin saf deneyiminin dışında çok fazla bir şeye ulaşmıyorduk ve aynı zamanda yerleşmek zorunda da değildik. Sadece var olmanın benzersizliğini bulduk.”

Yeni şarkı “Good Time”, bundan önce albümden paylaşılan single’lar “Out Loud” ve albüme adını veren “Neon Pill”dan sonra ulaşıyor kulaklarımıza.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Cage the Elephant, photo by Neil Krug

Consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish