Bridget Jones geri dönüyor

Romantik komediseverlerin gözde serisi Bridget Jones geri dönüyor. Renée Zellweger, Helen Fielding’in çok satan “Bridget Jones: Oğlana Deli Oluyor” romanından uyarlanacak 4. filmde bir kez daha başrol oynayacak. İzleyiciler 50’li yaşlarında, iki çocuk annesi ve Mark Darcy’nin (önceki filmlerde Colin Firth tarafından canlandırılan) ölümünden sonra dul kalan Bridget’le yeniden buluşuyor.

Bridget Jones 4: Mad About the Boy” (Bridget Jones: Oğlana Deli Oluyor)’da Renée Zellweger ve Hugh Grant ile birlikte seriye geri dönen oyunculardan birisi de Emma Thompson. Yönetmen koltuğunda Michael Morris’in oturacağı filmde Chiwetel Ejiofor ve Leo Woodall da rol alacak.

8 yıl aradan sonra izleyici ile buluşacak olan “Bridget Jones 4: Mad About the Boy” filmi dünya genelinde 14 Şubat 2025 tarihinde sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor.

görsel: (L-R) Leo Woodall, Emma Thompson, Renée Zellweger, Hugh Grant and Chiwetel EjioforAmy Sussman / Nick Haddow / Dimitrios Kambouris / Jason Bell / Sarah Dunn / Getty Images

tr_TRTurkish