Blink-182 Yeniden Birleşme Albümü “ONE MORE TIME…”ı Paylaştı

Blink-182, Tom DeLonge ile birlikte Mark Hoppus ve Travis Barker’dan oluşan klasik kadronun on yılı aşkın bir süredir yer aldığı ilk albüm olan ONE MORE TIME…’ı yayımladı.

DeLonge 2014 yılında, grup 2011 tarihli Neighborhoods albümünün devamını kaydetmeye hazırlanırken Blink’ten ayrılmış, Hoppus ve Barker ise şarkıcı-gitaristin yerine geçen Alkaline Trio’dan Matt Skiba ile California ve NINE isimli iki albüm yayımlamıştı.

Bu sürecin ardından ise pop-punk emektarları geçtiğimiz yıl DeLonge’ın dönüşünü “Edging” single’ı ile duyurdu ve ardından yeniden birleşme turneleri sırasında ONE MORE TIME… albümünü kaydetti.

Travis Barker’ın prodüktörlüğünü üstlendiği albümden “More Than You Know”, “Dance with Me” ve “Fell in Love”ın yanı sıra albüme adını veren şarkı da öncü single’lar olarak paylaşıldı.

Albümün yayınlanmasından önce Hoppus, 2021 yılında lenfoma nedeniyle kemoterapi tedavisi gördükten sonra şarkı söylemeyi ve bas çalmayı yeniden öğrenmek zorunda kaldığını açıkladı. Hoppus şu anda kanserden kurtulmuş durumda.

Blink-182 bu hafta sonu Las Vegas’taki When We Were Young Festivali’nin başını çekecek, ardından yeni yılda Avustralya ve Latin Amerika’daki gösterilerine devam edecek.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

tr_TRTurkish