Ata Bornova’nın Solo Projesi Vayt’ın Yeni Teklisi “Sıra Bizde” Yayında

Ata Bornova’nın kendi karakterinin gerçek bir yansıması olarak gördüğü solo projesi Vayt’ın yeni teklisi “Sıra Bizde” artık tüm dijital platformlarda!

Vayt, “Nazar”, “Hipnotize” ve “Geri Gelsin Çıkma Teklifi” parçalarından sonra “Sıra Bizde” ile dinleyicileri ile buluşmaya hazır! “Sıra Bizde”, modern davul sesleri içeren altyapısı ile modern bir klasik olmaya hazır.

İzmir’li müzisyen, söz yazarı ve prodüktör Ata Bornova’nın, geçen yıl hayata geçirdiği solo projesi VAYT (Ve Ata Yine Tatilde), yaşadıklarını, yaşamadıklarını ve hatta yaşamak istediklerini “Sıra Bizde” ile bizlere anlatıyor.

Vayt, dördüncü teklisi “Sıra Bizde” 2000’ler soundunu modern bir altyapıyla harmanlıyor.

Kendini yataktan zorla kaldırdığı anları ve hayatın içerisinde tarifsizce süzülmesini unutmayan VAYT, kendine, ona ve bize söylediği, motive eden sözler ile kendine özgü vokal tarzını birleştiriyor ve dinleyicilerine bambaşka bir pop müzik deneyimi ile baş başa bırakıyor.

Ata Bornova, VAYT’ın altında çıkardığı tüm teklilerinde olduğu gibi; “Sıra Bizde”nin de söz, müzik ve prodüksiyonunu kendisi üstleniyor.

Daha önce Kenan Doğulu, Mabel Matiz, Ege Çubukçu, Güliz Ayla gibi isimlerin prodüktörlüğünü yapan Ata Bornova, VAYT projelerinin hepsinde kendi imzası ile var olmaya devam ediyor.

VAYT şimdiye kadar çıkardığı tüm parçaların kapak fotoğraflarında bir hikaye yarattı. “Sıra Bizde” ise şehrin kalabalıklığı içerisinde hissettiğimiz o huzurlu yalnızlığı kendi tarzında bizlere anlatıyor.

Parçanın kapak fotoğrafı Ada Gönden imzası taşırken, tüm görsel ve videoların kreatif direktörlüğünü Daamn Studio üstleniyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish