Alaca’nın Yeni Şarkısı “BYE” Yayında

Alaca, yeni şarkısı “BYE”ı Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladı.

Hip-hop, alternatif R&B ve neo soul türlerindeki şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken ikili, yeni şarkıları “BYE” ile elektronik pop tınılı eğlenceli çalışmayı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözleri, müziği ve düzenlemesi Alaca’ya ait olan “BYE”, başından sonuna kadar enerjisini kaybetmeyen dinamik altyapısı ve sözleriyle dinleyicide heyecan uyandıracak etkileyici bir yaz şarkısı.

Söz yazarı, besteci ve prodüktör ikili Ata Bornova ve Mehmet Mutlu tarafından 2017’de kurulan Alaca, 2020 yılında ilk albümleri “10Gün”ü yayımladı.

Güliz Ayla, Ege Çubukçu ve Mabel Matiz gibi isimlerin parçalarına prodüktörlük yapan Alaca’nın daha önce yayımlanan bir EP’si ve teklileri de bulunuyor. “420” parçasıyla dinleyicinin dikkatini çeken ekip, yeni ve enerjik bir sound arayışıyla çıktığı yolda ilk olarak elektronik pop şarkısı “BYE”ı Universal Music Türkiye sanatçısı olarak dinleyiciyle buluşturuyor.

“BYE”; çekimleri Tekirdağ’da bir fabrikada gerçekleşen, yönetmenliğini Ümit Şahin ve Samet Eruzun, kreatif direktörlüğünü Ada Gönden’in üstlendiği sıra dışı müzik videosuyla birlikte dijital platformlarda yayında!

What's your reaction?

tr_TRTurkish