Yasemin Mori’nin Yeni Şarkısı “Kırmızı Lavlar”a Buyurunuz

Yasemin Mori’nin yeni şarkısı “Kırmızı Lavlar”, 18 Şubat’ta Groove Records etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sunuldu.

Çağın buhranına sövgü, kıyamete övgü niteliğindeki yeni teklisi ile Yasemin Mori yıldız tozlarından yeniden doğana dek beraberiz diyor.

Prodüktörlüğünü Serhat Şensesli’nin üstlendiği ‘Kırmızı Lavlar’ın sözleri Yasemin Mori’ye, müziği Yasemin Mori ve Serhat Şensesli’ye, düzenlemesi yine Serhat Şensesli’ye ait.

Şarkının, yönetmenliğini Irmak Altıner’in üstlendiği klibi ise 18 Şubat’ta Groove Records etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sunuldu.

2008 yılında yayınladığı, büyük ses getiren “Hayvanlar” albümü ile Yasemin Mori, yıllar geçse de müzikseverlerin dinleme listelerinde favorilerinden olmaya devam etti. Bu albüm ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Mori, 2012 yılında merakla beklenen ikinci albümü “Deli Bando”yu yayınladı. 10 şarkıdan oluşan üçüncü albümü “Finnari Kakaraska” 2015 yılında dinleyiciyle buluşan Mori’nin, 3 yıl aradan sonra ise İspanyolcada sözünü sakınmayan kadınlar için kullanılan bir hitap şekli olan “Estrella” adındaki 9 şarkılık albümü yayınlandı.

2020 yılında söz ve müziği kendisine ait olan zıtlıkların bir aradalığı ile sunduğu “Rampa Stampa” ve insan ruhunun özgürlüğünü savunduğu “Beni Bana Bırak” single’larını dinleyici ile buluşturan Mori, son olarak 2021 yılında içinde flamenko ritimlerini barındıran 6/8’lik rock ballad’ı “Maviye”yi yayınladı.

Yeni şarkı “Kırmızı Lavlar”, yönetmenliğini Irmak Altıner’in üstlendiği klibi ile yayında.

What's your reaction?

tr_TRTurkish