Wes Anderson’un Yeni Filmi “The French Dispatch”dan Fragman Geldi

Wes Anderson evrenine yeni bir dalış yapacağımız ve 24 Temmuz’da gösterime girecek “The French Dispatch”dan ilk görüntüler paylaşıldı.

Anderson’un 2018 tarihli filmi “Isle of Dogs”dan bu yana çalışmalarını sürdürdüğü yapım, Frances McDormand, Bill Murray, Tilda Swinton, Benicio del Toro, Owen Wilson, Elisabeth Moss, Adrien Brody, Timothée Chalamet, Edward Norton, Saoirse Ronan, Jason Schwartzman, Henry Winkler, Bob Balaban, Christoph Waltz, Anjelica Huston, Lyna Khoudri, Stephen Park gibi usta isimleri bir araya getirmesiyle de ilgi çekiyor.

Senaryosunu Wes Anderson’un yazdığı ve kurgusal bir 20. yüzyıl Fransız şehrinde yayınlanan The French Dispatch isimli bir Amerikan dergisinin son sayısından hikayelerin yanı sıra kendimizi derginin editör kadrosu etrafındaki dramatik olayların içinde bulacağımız yapımın hikayesini de Anderson, daha önceki yapımlarında da iş birliği yaptığı Jason Schwartzman, Roman Coppola ve Hugo Guinness ile birlikte yazdı.

Searchlight Pictures aracılığıyla yayımlanacak ve 25 milyon dolarlık bütçeyle çekilen filmden paylaşılan fragman huzurlarınızda.

What's your reaction?

tr_TRTurkish