Umut Er’in Yeni Teklisi “Savaşmıyormuş Benimle” Yayında

Umut Er’in yeni teklisi ”Savaşmıyormuş Benimle” 15 Mart’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Son zamanlarda prodüktör ve gitarist kimliğiyle yer aldığı Batu Akdeniz, TNK ve Can Baydar’ın projeleriyle adından sıkça söz ettiren Umut Er, solo projesinin yeni teklisi “Savaşmıyormuş Benimle”yi dinleyicileriyle buluşturdu. “Savaşmıyormuş Benimle”nin sözü, müziği, düzenlemesi, mix ve masteringi Umut Er imzası taşıyor. Parçanın kapak çalışması ise Ezgi Karaköse’ye ait.

Hayranlık uyandıran müzikal birikimiyle her adımını bilinçli bir şekilde atan Umut Er, Savaşmıyormuş Benimle’de de önceki şarkıları gibi itinayla işlediği elementlerle dinleyenlerin kalplerine dokunacak bir kompozisyon sunuyor. Umut’un minimalist yaklaşımıyla mutsuz bir fedakârlık hikayesini anlattığı şarkı, etkileyici gitarlarla oluşturduğu köklere bağlı rock soundu ile dinleyicinin zihninde görkemli bir biçimde hayat buluyor.

Yürek burkan bir ayrılığın işlendiği Savaşmıyormuş Benimle, karşısındakini gitmesi ve kendini kurtarması için ikna etmeye çalışan birinin çabalarını ve bunun sonucunda geride kalışını anlatıyor. Şarkı, ayrılığın farklı zamanlarında hissedilenlerin tezatlığını, kişinin bir yandan sevdiği birey iyi hissedecek diye huzur bulmasıyla diğer yandan da kendi mücadelesinde yalnız kaldığı için pişmanlık yaşamasıyla ortaya koyuyor.

Umut’un önceki teklileriyle başlayan ve her yeni parçayla detayları belirginleşmeye devam eden hikâyenin bir başka bölümü olan Savaşmıyormuş Benimle’yi tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz. Hikâyenin sonraki bölümlerinden haberdar olmak için de Umut Er’i sosyal medya platformlarından takip etmeyi unutmayın!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish