‘This Is Spinal Tap’ Devam Filminin Çekimleri Başladı

İngiliz Heavy Metal grubu Spinal Tap’i 1984 tarihli filmi ‘This Is Spinal Tap’in devam filminin çekimleri New Orleans’ta resmen başladı.

Castle Rock Entertainment haberi doğrularken, efsanevi heavy metal grubuna katılacak ünlülerin listesini de açıkladı: Sir Elton John, Sir Paul McCartney, Questlove, Garth Brooks ve Trisha Yearwood.

Orijinal Spinal Tap filminden 40 yıl sonra gelecek olan devam filminde grup “son bir konser” için yeniden bir araya gelecek. Christopher Guest, Michael McKean ve Harry Shearer sırasıyla Spinal Tap grubu üyeleri Nigel Tufnel, David St. Hubbins ve Derek Smalls olarak geri dönerken, Rob Reiner belgeselci Martin “Marty” DiBergi rolünü yeniden canlandıracak (asıl filmin yönetmeni olarak görev yapmanın yanı sıra).

Deadline’a verdiği ayrı bir röportajda Reiner filmin konusunu genişleterek şunları söyledi: “Fikir şuydu: Menajerleri olan Ian Faith vefat eder…. Ian’ın dul eşine Spinal Tap’in onlara bir konser daha borçlu olduğunu söyleyen bir sözleşme miras kalır. Konser vermezlerse onları dava edecektir. Bunca yıl ve bir sürü küskünlükten sonra tekrar bir araya gelirler ve birbirleriyle uğraşmak ve bu konseri vermek zorunda kalırlar.

Film için henüz bir vizyon tarihi belirlenmedi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish