The MASHINA’nın Yeni Single’ı “Melodía Pirata” Yayında

The MASHINA’nın yeni şarkısı “Melodía Pirata” yayında.

Grubun Ankara, Mirage Stüdyolarında Ayhan Aydın ile birlikte kaydedilen yeni şarkısı “Melodía Pirata” iki şarkıdan oluşan “A Monk and a Pirate …” projesinin ikinci kısmı olarak ulaşıyor kulaklarımıza. Söz ve müziğinin Ural Doruk’a ait olduğu şarkının düzenlemesi grubun ortak imzasına sahip.

Davul ve geri vokallerde Dr. Skull’dan tanıdığımız Alper Yarangümeli, vokalde Cem Özçelik (Derin6, Radyokraft, Metabolic), gitar ve geri vokallerde Ural Doruk (Diken, HotworxxX), bas gitar ve geri vokallerde ise Bora Egemen’den (Karakedi) oluşan grup, bu iki bölümlük projenin ilk şarkısı “Eski Şarkı”yı geçen ay paylaşmıştı.

Yeni şarkı “Melodía Pirata”, heavy metal ana karasından yola çıkıp artan melodik çeşitliliğiyle power metal ve folk metal sularına doğru yelken açarken, dinleyiciyi harekete geçirecek katmanlarıyla keyifli bir dinleme seansı vadediyor.

Grubun çıkış şarkısı “Thunder, Wind and Rain” ise 2022’nin ağustos ayında dinleyiciyle buluşmuştu.

Kapak resminin Aptülika, tasarımın ise Bora Egemen, Kırmızı Tasarım imzası taşıdığı, AI prodüksiyonunun ise Slim Rödrigüez tarafından yapıldığı “Melodía Pirata”, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish