The Amity Affliction Gelecek Albümü “Not Without My Ghosts”u Yeni Şarkı “It’s Hell Down Here” ile Duyurdu

Avustralya metalcore sahnesinin öncü grubu The Amity Affliction yeni albümleri “Not Without My Ghosts”un 12 Mayıs’ta Pure Noise etiketiyle dinleyiciyle buluşacağını duyurdu. Grup, haberi taçlandırmak için de “It’s Hell Down Here” şarkısını klibiyle birlikte paylaştı.

Şarkı, bundan önce gelecek albümden paylaşılan “Show Me Your God” ve “Show Me Your God” isimli şarkıların ardından ulaşıyor kulaklarımıza.

“It’s Hell Down Here” albümde birkaç kez sıkça kullanılan bir konu olan ölümlülüğü ele alıyor ve grubun imzası olan vokal dinamikleri ve vurucu kırılmalarla öne çıkıyor.

Şarkıcı Joel Birch, “Bu şarkı benden ve Ahren’den (Stringer, bas/vokal) tarafından diğer tarafa geçen arkadaşlarımıza yazdığımız bir mektuptur” diyor ve devam ediyor:

41 yaşındayım. Bipolarım. Ve bundan oldukça yoruldum. ‘Yılan gibi yoruluyorum / soğuk kara bulutlar ışığımı çalıyorlar’ gibi sözler buradan geliyor. Şarkı, her gün nasıl hissettiğimi özetliyor ve arkadaşımın kendini öldürmesine kadar geçen zamanı yansıtıyor. Eminim ki bu suçluluğu yaşayan pek çok insan, gerçeğin ardından bariz bir şekilde apaçık hale gelen şeyi görememekle suçlanmıştır.”

Albüm, 2021’de vefat eden merhum Yeni Zelandalı rapçi Louie Knuxx’un yanı sıra Comeback Kid’den Andrew Neufeld, The Plot in You’dan Landon Tewers ve Phem dahil olmak üzere grubun oldukça uzun bir süredir bir sürüme dahil etmediği birçok ismi içeriyor.

The Amity Affliction “Not Without My Ghosts” şarkı listesi:

01. Show Me Your God

02. It’s Hell Down Here

03. Fade Away

04. Death And The Setting Sun (feat. Andrew Neufeld)

05. I See Dead People (feat. Louie Knuxx)

06. When It Rains It Pours (feat. Landon Tewers)

07. The Big Sleep

08. Close To Me

09. God Voice

10. Not Without My Ghosts (feat. Phem)

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish