Sis ve Cursed In Eternity İş Birliği “Hiçliğin Ötesinde” Yayında

Metal tınılarının kan basıncınızı ele geçirip, loş ve tekinsiz yürüyüşüyle sizi bambaşka diyarlarda kendinizle yüzleştiren büyülü atmosferine tutkuluysanız tam yerine geldiniz. Öyle ki memleket metal sahnesinin bu konuda uzman iki ekibinin güçlerini birleştirdiği yeni şarkısı dinleyiciyi hiçliğin ötesinde bir sorgulamaya davet ediyor.   

Ankara çıkışlı depressive black metal grubu Cursed In Eternity ile İstanbullu Doom Metal grubu Sis bir araya geldi ve ortaya her iki grubun da ruhunun parçalarından sarsıcı bir eser çıktı.

İki grubun uzun süredir üzerinde çalıştıkları “Hiçliğin Ötesinde” isimli şarkı, hayata karşı yitirilen umudun ve var oluşu hatta ölümü sorgulayan ve Hiç‘lik felsefesini öne çıkaran tekinsiz ve en uçlarda gezinen içeriğiyle öne çıkıyor.

Sözlerinin Sis‘ten Mr.Jass Lee’ye ait olduğu şarkının beste, düzenleme ve tüm kayıtları ise Cursed In Eternity imzası taşıyor.

Cursed In Eternity’nin son albümü “Işığın Ardında” Aralık 2020’de dinleyiciyle buluşurken Sis ise en son 2018 tarihli “Karanlığın Fısıltıları” albümüyle dinleyiciyi selamlamıştı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish