Scorpions’tan Yeni Albüm Öncesi Bir Şarkı Daha: “Shining Of Your Soul”

Scorpions beklenen yeni albümünden bir şarkı daha paylaştı.

“Shining Of Your Soul” isimli şarkı, grubun 25 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak 19. stüdyo albümü “Rock Believer”den kulaklarımıza ulaşan dördüncü kayıt oluyor.

Grup geçen hafta bir diğer yeni şarkı “Seventh Sun”ı paylaşmış, ondan öce albümün isim şarkısı klibiyle birlikte gelmiş, kasım ayında ise albümün çıkış şarkısı “Peacemaker” dinleyiciyle buluşmuştu.

Büyük bölümünü Almanya, Hannover’deki Peppermint Park Studios’ta mühendis Hans-Martin Buff ile kaydedilen yeni albüm “Rock Believer”, 2015’teki “Return to Forever”dan bu yana grubun ilk stüdyo albümü oluyor.

Şarkıcı Klaus Meine, “Albüm, çekirdek Rudolf Schenker/Klaus Meine besteleriyle Scorpions DNA’sında yazıldı ve kaydedildi” derken, albümü 80’lerde yaptıkları gibi bir odada canlı olarak kaydettiklerinin altını çiziyor.

“Rock Believer” albümünün ismi hakkında konuşan gitarist Rudolf Schenker ise şunları söylüyor, “Bakın, 50 yıldan beri dünyanın her yerindeyiz. Ve biri onun rock inananı olduğunu söyleyebiliyorsa, o zaman bu biziz. Ve tabii ki önümüzde rock inananlarıyla, seyircilerimizle buluşuyoruz.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish