Queensryche’in Yeni Albümünden İlk Şarkı “Man The Machine”

Metal sahnesinin mühim topluluğu Queensryche “Man The Machine” isimli yeni şarkısını yayımladı.

Şarkı, topluluğun 1 Mart 2019’da Century Media etiketiyle piyasaya sürülecek“The Verdict” isimli yeni albümünde yer alıyor.

Albümün, Rob Zombie, Hatebreed ve Iced Earth gibi gruplarla da çalışan yapımcı Chris “Zeuss” Harris ile kaydedildiği belirtilirken kayıt süreci Washington Lynwood’daki Uberbeatz, Massachusetts’teki Planet-Z ve Washington’daki Watershed Stüdyosunda gerçekleştirilmiş.

Yaklaşan albümden ilk şarkıyı dinleyiciyle paylaşmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen şarkıcı Todd La Torre, yeni albümde daha çok dinamik şarkı ve daha fazla progresif unsur ile düşündürücü, kışkırtıcı ve gerçekten iyi bir lirik içerik olduğunu ifade ederken, dinleyicinin harika bir Queensryche albümüne hazır olması gerektiğini vurguluyor.

Gitarist Michael Wilton da yeni albüm “The Verdict” için uzun zamandır yaptıkları en metal ve en progresif albüm olduğunun altını çiziyor.

“The Verdict”, 2012 yılında Geoff Tate’in ayrılmasının ardından topluluğun solist Todd La Torre ile kaydettiği üçüncü albümü oluyor.

Albümün kapak görseli ve paylaşılan ilk parça “Man The Machine” burada.

What's your reaction?

tr_TRTurkish