Phoebe Bridgers’dan Metallica “Nothing Else Matters” Yorumu

Phoebe Bridgers, Metallica’nın yaklaşmakta olan derleme albümü “The Metallica Blacklist” için seslendirdiği “Nothing Else Matters” yorumunu paylaştı.

“Bunun içinde yer almak çok eğlenceliydi. Versiyonum neredeyse barok gibi geliyor” diyen Bridgerds şarkıyı, Ethan Gruska ve Tony Berg ile kaydederken şarkı, Marshall Vore ve Rob Moose’un katkılarını da içeriyor.

10 Eylül’de piyasaya sürülecek olan yıldızlarla dolu 53 şarkılık koleksiyon, bu yıl 30. yılını kutlayan ‘The Black Album’ şarkılarının benzersiz yorumlarından oluşuyor.

Metallica gelecek derlemeden, aralarında Vishal Dadlani, DIVINE, Shor Police; Diet Cig ve Ha*Ash’ın üç ayrı “The Unforgiven” yorumunu, St. Vincent ve Jason Isbell ile The 400 Unit’in yine üç farklı “Sad But True” yorumunu, OFF! ve Biffy Clyro’nun “Holier Than Thou”, Juanes’in “Enter Sandman” ile Miley Cyrus, Elton John, Yo-Yo Ma, Robert Trujillo, Chad Smith ve Watt’ın imza attıkları “Nothing Else Matters” versiyonlarının da yer aldığı coverları paylaşmıştı.

En son ise geçen haftalar içinde de Weezer “Enter Sandman”, Tomi Owó “Through The Never”, Volbeat ve SebastiAn’dan “Don’t Threat on Me” ve J. Balvin ile Jon Pardi’nin “Wherever I May Roam” yorumları paylaşılarak albümün ateşi iyice harlanmış oldu.

Phoebe Bridgers kapak fotoğrafı: Rich Fury/Getty Images for Visible

What's your reaction?

tr_TRTurkish