Peaky Blinders Altıncı Sezonu ile Sona Eriyor Ancak Bir Sürpriz Olabilir

Son yılların ses getiren ve en çok takip edilen dizilerinden Peaky Blinders, altıncı sezonuyla birlikte veda etmeye hazırlanıyor.

Popüler BBC ve Netflix dizisinin altıncı ve son sezonuyla sona ereceğini bildiren Variety, bahsi geçen sezonun muhtemelen 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında yayımlanacağını ekliyor.

Peaky Blinders daha önce, salgın nedeniyle çekimlerde bir yıl süren bir gecikme yaşadı ve 5. Sezonun 2019’da yayımlanmasının ardından her şey durma noktasına geldi. Yapımın yaratıcıları, son sezonun üretimini yıl sonundan önce yayımlamak üzere zamanında tamamlamayı umuyor.

Bununla birlikte Sezon 6, Peaky Blinders’ın onu olarak ekranlara gelecek olsa da dizinin karakterleri hakkında duyacağımız son şey olmayacağı da belirtiliyor. Serinin yaratıcısı ve yazarı Steven Knight’a göre hikâye, gelecekte bir film ya da yan dizi gibi “başka bir biçimde devam edecek”.

“Covid salgını nedeniyle zorunlu üretim gecikmesinden sonra, aileyi aşırı derecede tehlikede buluyoruz ve riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı” diyen Knight yaptığı açıklamada. “Bunun en iyi dizi olacağına inanıyoruz ve harika hayranlarımızın onu seveceğinden eminiz. Dizi sona ererken hikâye başka bir biçimde devam edecek” ifadesiyle âdeta eylemlerinin süreceğinin altını çiziyor.

Consequenceofsound.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish