Onur Güney Kumaş’ın Hayatın Tuhaflığına Dem Vuran Yeni Şarkısı “Ne Kadar Güzel” Yayında

Geçtiğimiz aylarda ‘Şehirler ve Bombalar’ isimli single’ını dinleyicilerle buluşturan ve birçok platformda yer alan Onur Güney Kumaş’ın bu kez yeni single’ı ‘Ne Kadar Güzel’e kulak veriyoruz. Indie türündeki çalışmanın dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapıldı.

Hayatın tuhaflığını ironik bir pencereden sunan şarkının sözleri Barış Yücedağ’a ait. Aranjesinde Onur Güney Kumaş, Arda Özkan, Yasin Soyöz ve Alpay Eray Vural yer alırken; prodüksiyonda ise Onur Güney Kumaş, Emre Kılıçer ve Umut Yumurtacı yer alıyor.

2007 yılında KASDAV Liselerarası Müzik Yarışması’nda birincilik alan, 2009’da da Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü’nü kazanan Kumaş, sınıf arkadaşı Yasin Soyöz’le elektronik müzik ve müzik prodüksiyonu konularında çalıştı. Aynı yıl sokak müziği yapmaya başladı ve o süreçte Dalganabak grubuna katılarak sokak konserlerinde ve önemli festivallerde sahne aldı. Ayrıca, tiyatro müziği alanında çalışmalar yapmaya başlayan Kumaş, uluslararası bir müzikalde ünlü isimlerle bir araya geldi.

What's your reaction?

tr_TRTurkish