New Orleans Caz Festivali 2020 Koronavirus Nedeniyle Ertelendi

Müzik ve film endüstrisinin dev festival ve etkinlikleri koronavirüs tehdidi altında erteleme ve iptal kararları almak zorunda kalıyor. Erteleme kararı alan bu mühim etkinliklere katılan festivallere New Orleans Caz Festivali’de eklendi.

2020 New Orleans Caz Festivali, koronavirüs ile ilgili kaygılar nedeniyle şimdilik sonbahara kadar ertelendi.

Bu yılki festival ilk olarak 23 Nisan – 3 Mayıs tarihleri ​​arasında The Who, Foo Fighters, Dead & Company, Stevie Nicks, Lizzo, Lionel Richie, The Black Crowes, Wu-Tang Clan featuring The Soul Rebels, Brandi Carlile, The Avett Brothers, Elvis Costello & The Imposters ve Erykah Badu’nun dahil olduğu muazzam bir kadroyla perdelerini açacaktı.

Festival organizatörleri yapılan açıklamada, “New Orleans Şehri yetkilileri doğrultusunda, devam eden COVID-19 sağlık endişelerine yanıt olarak, New Orleans Jazz & Heritage Festivali planlandığı gibi bu Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşmeyecek” ifadelerine yer verdi.

Açıklamanın devamında “Toplumun sağlığı ve güvenliği, müzisyenlerimiz, festival hayranları, katılımcılar, sponsorlar ve personel çok önemlidir ve herkesi halk sağlığı yetkilileri tarafından ortaya konan kurallara ve protokollere uymaya çağırıyoruz”, sözleriyle alınan kurallara uyulmasının altı çizildi.

Consequenceofsound.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish