Muse’un “Drones World Tour” Konser Filmi  ve Yeni Video: “Psycho”

Muse “Drones World Tour” konser filminden ilk olarak “Psycho” performansını paylaştı.

Topluluğun merakla beklenen “Drones World Tour” konser filmi 12 Temmuz’da (bugün) dünya genelinde sadece bir gece için salonlarda gösterimde olacak.

Yönetmenliği Tom Kirk ve Jan Willem Schram tarafından yapılan film, 2016 yılı boyunca süren Drones World Tour kapsamında, farklı tarihlerdeki gösterilerde gerçekleştirilen çekimlerden meydana geliyor. “Psycho”nun yanı sıra “Uprising”, “Madness”, “Time Is Running Out”, “Knights of Cydonia”, “Supermassive Black Hole”, “Plug in Baby” gibi önemli şarkılar ve daha önce görülmemiş efektler eşliğinde topluluğun enfes sahne performansı gözler önüne seriliyor.

Şarkıcı, gitarist Matt Bellamy, ilk kez çarpıcı, gösterişli ve üst düzey drone teknolojisine sahip bir gösteri yapmak istediklerini, Drones gösterisinin albümün ruhunu ve hikâyesini yansıttığının altını çiziyor.

İnsanlık ve teknoloji arasındaki ortak yaşam her zaman ilgilendiğim bir konu olmuştur. Dronlar da temsil ettikleri her ne ise çok ilginç bir modern metafor gibi görünüyor. Sonuç olarak insanların kendilerine, teknolojinin hayatımızdaki rolü ve bunun iyi veya kötü bir şey mi olduğu sorusunu sorduklarını düşünmek istiyorsunuz”.

Muse, 2015 tarihli albümü “Drones”u takiben henüz ismi açıklanmayan sekizinci albümü üzerinde çalışmayı sürdürüyor.

Sinema salonlarında tek gecelik bir gösterimi gerçekleştirilecek “Drones World Tour”un kısa sürede internet üzerinden de paylaşılacağını umuyoruz.

Şimdilik, “Drones World Tour” konser filminden paylaşılan ilk parça “Psycho” ve fragman huzurlarınızda.

What's your reaction?

tr_TRTurkish